Komunikaty

Zagospodarowanie wód opadowych na terenach zurbanizowanych - DO POBRANIA

Zagadnienie wód opadowych to temat, który dotyczy niemal wszystkich. Właśnie z tego powodu, Wielkopolski Oddział Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych postanowił zająć się tą szeroką problematyką, niejako popularyzując jej zagadnienia. Uczynił to przygotowując specjalistyczny Poradnik pt. "Zagospodarowanie wód opadowych na terenach zurbanizowanych".  Jako stowarzyszenia naukowo-technicznego, naszym celem jest popularyzacja problematyki, która wiąże się nie tylko z branżą, ale dotyka również bezpośrednio osób fizycznych.

 

czytaj więcej »


05.06.2023 r.

Uroczystość wręczenia złotych odznak honorowych z diamentem

2 czerwca w siedzibie Oddziału Wielkopolskiego PZITS odbyła się uroczystość wręczenia złotych odznak honorowych z diamentem. 

 

Odznakami uhonorowano Kol. prof. Beatę Raszkę i Kol. prof. Marka Sozańskiego. Odznaki wręczyli prezes Wielkopolskiego Oddziału PZITS Kol. Teresa Kubiak oraz Kol. prof. Ryszard Błażejewski.

 

Również 24 maja na posiedzeniu Katowickiego Oddziału PZITS w Katowicach złotą odznakę honorową PZITS z diamentem wręczono Kol. prof. Januszowi Wandraszowi, o którą wnioskował nasz Oddział jako dowód uznania wieloletniej współpracy.

 

stat4u