Komunikaty

Zagospodarowanie wód opadowych na terenach zurbanizowanych - DO POBRANIA

Zagadnienie wód opadowych to temat, który dotyczy niemal wszystkich. Właśnie z tego powodu, Wielkopolski Oddział Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych postanowił zająć się tą szeroką problematyką, niejako popularyzując jej zagadnienia. Uczynił to przygotowując specjalistyczny Poradnik pt. "Zagospodarowanie wód opadowych na terenach zurbanizowanych".  Jako stowarzyszenia naukowo-technicznego, naszym celem jest popularyzacja problematyki, która wiąże się nie tylko z branżą, ale dotyka również bezpośrednio osób fizycznych.

 

czytaj więcej »


03.03.2022 r.

Spotkanie Członków i Sympatyków Oddziału Wielkopolskiego PZITS

28.02.2022 r., w formule online, odbyło się Spotkanie Członków i Sympatyków Oddziału Wielkopolskiego PZITS. Podczas spotkania, Pan Prezes, Jan F. Lemański powitał uczestników, krótko omówił działalność Oddziału w minionym roku, a także przedstawił najbliższe plany na 2022 r. 


Prof. Ryszard Błażejewski wygłosił referat „Dlaczego warto być aktywnym członkiem/członkinią PZITS" (autor: prof. R. Błażejewski, przy współpracy z J.F. Lemańskim), do zapoznania się z treścią którego zachęcamy Państwa, zostawiając link do pobrania z "chmury":

 

https://mega.nz/file/qtgwkQrD#cGvM3cdXRELqg2u62VfvrujQcTAoCTtu__d8JEjgb9g

 

 

stat4u