Komunikaty

Zagospodarowanie wód opadowych na terenach zurbanizowanych - DO POBRANIA

Zagadnienie wód opadowych to temat, który dotyczy niemal wszystkich. Właśnie z tego powodu, Wielkopolski Oddział Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych postanowił zająć się tą szeroką problematyką, niejako popularyzując jej zagadnienia. Uczynił to przygotowując specjalistyczny Poradnik pt. "Zagospodarowanie wód opadowych na terenach zurbanizowanych".  Jako stowarzyszenia naukowo-technicznego, naszym celem jest popularyzacja problematyki, która wiąże się nie tylko z branżą, ale dotyka również bezpośrednio osób fizycznych.

 

czytaj więcej »


11.12.2021 r.

Poradnik eksploatatora oczyszczalni ścieków w wyjątkowej cenie – PRZEDŁUŻAMY OFERTĘ CZASOWĄ

Szanowni Państwo, w związku z obchodami 100-lecia Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych, Oddział Wielkopolski kieruje do Państwa specjalną ofertę! Ofertę, której jeszcze nie było. Flagowa pozycja jaką jest „Poradnik eksploatatora oczyszczalni ścieków”, a więc książka wyróżniona Nagrodą Ministra Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, po raz pierwszy dostępna w 50% zniżce!!! Cena jednostkowa najnowszego wydania wynosi 100 zł (dotąd 200 zł)! 

Ten niekwestionowany bestseller Wielkopolskiego Oddziału PZITS, to dzieło wielu ekspertów branży, ludzi nauki i praktyki, a zawiera blisko 1200 stron! Odzwierciedla najnowocześniejsze technologie i aktualny stan wiedzy na świecie w omawianym zakresie nauki i techniki. Jednak jak to bywa z ofertami specjalnymi, jest ona terminowa! Zapraszamy do składania zamówień!

 

To nie wszystko! Dla współpracujących z nami księgarń przygotowaliśmy jeszcze korzystniejszą ofertę! Jeśli jesteście Państwo nią zainteresowani zapraszamy do kontaktu pod adresem poznan@pzits-cedeko.com.pl!

Czas trwania oferty ograniczony!

Więcej informacji o pozycjach wydawniczych Wielkopolskiego Oddziału PZITS pod adresem:

http://www.pzits-cedeko.com.pl/wydawnictwa

stat4u