Komunikaty21.06.2018 r.

Zaopatrzenie w wodę, jakość i ochrona wód 2018 - Resume

20 czerwca 2018 zakończyły się obrady jubileuszowej - XXV konferencji naukowo-technicznej z cyklu Zaopatrzenie w wodę, jakość i ochrona wód. Konferencja odbywała się w Centrum Wykładowo-Konferencyjnym Politechniki Poznańskiej. Uczestniczyło w niej ponad 120 osób. Wygłoszono ponad 50 referatów, zarówno w sesjach plenarnych, jak i w dwóch równoległych sesjach tematycznych.

Każdy z uczestników otrzymał tradycyjnie recenzowaną książkę pod tytułem jak wyżej.

Laureatami tegorocznej Nagrody SEEN-PZITS Aquarina, która została wręczona na uroczystej gali w dniu 18.06. zostali:

1. Hanna Obarska-Pempkowiak - za prezentację innowacyjnych rozwiązań w ochronie wód przedstawianych w trakcie konferencji z cyklu „Zaopatrzenie w wodę, jakość i ochrona wód”.

2. Zbysław Dymaczewski - za prezentację innowacyjnych rozwiązań w ochronie wód przedstawianych w trakcie konferencji z cyklu „Zaopatrzenie w wodę, jakość i ochrona wód”.

3. Andrzej Dziubek - za wybitne osiągnięcia w dziedzinie ochrony środowiska a zwłaszcza problematyki zaopatrzenia i technologii wody.

 

Uroczystą galę uświetnił występ "Trzech Tenorów", a zwieńczeniem konferencji była wycieczka do Interaktywnego Centrum Historii Ostrowa Tumskiego, gdzie uczestnicy zapoznali się z historią początków państwa polskiego.

stat4u